• 2
 • 3
 • 1
 • производство

  компанијата

  Taian Nantai Експериментални Опрема копродукции, Ltd, се наоѓа во Улица Tianyuan економска развојна зона Taian Град провинцијата Шандонг НР Кина.
 • производство

  производство

  Ние се фокусира на дизајн и развој на производот. Имаме можност да работат со клиенти за дизајн и развој на производи.
 • производство

  клиентите

  Ние се фокусира на потребите на клиентите. Ние не сме само производство, но проширување на вредноста на нашите клиенти.
 • IMG_2148

ЗА НАС

Taian Nantai Експериментални Опрема копродукции, Ltd е водечки производител специјализирана за производство на дизел гориво систем за вбризгување тестер во светот, која е достапна за традиционалните дизел гориво за испитување на клупата инекција пумпа, висок притисок Common Rail клупата тест систем, и разни видови на гориво електронски контролер пумпи тест систем.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

WhatsApp Online Chat !