Контактирајте не

Taian NANTAI експериментални опрема CO., LTD.

адреса

Tianyuan улица економски развој

Зона Taian градот провинцијата Шандонг во Кина

Е-пошта

nantai@nantaichina.com.cn

телефон

Тел: 86-538-6627598 (Продажба оддел)

 86-15864752393 (Mobile Phone)

86-13468015600 (мобилен телефон)

Факс: 86-538-6627679

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !