• 2
 • 3
 • 1
 • prodhim

  kompani

  Taian Nantai Experimental Equipment Co, Ltd, ndodhet në provincën Tianyuan Rruga e Zhvillimit Ekonomik Zone Taian City Shandong RP të Kinës.
 • prodhim

  prodhim

  Ne të përqëndrohet në hartimin dhe zhvillimin e produktit. Ne kemi aftësinë për të punuar me klientët për të hartuar dhe zhvilluar produkte.
 • prodhim

  klient

  Ne të përqëndrohet në nevojat e konsumatorëve. Ne nuk jemi vetëm prodhimin, por duke zgjeruar vlerën e klientëve tanë.
 • IMG_2148

RRETH NESH

Taian Nantai Experimental Equipment Co, Ltd, është prodhuesi kryesor i specializuar në prodhimin e Tester Diesel Fuel Injection sistem në botë, në dispozicion për stol tradicionale karburantit nafte injeksion provë pompë, presion të lartë të përbashkët hekurudhor stol provë e sistemit, dhe lloje të ndryshme të karburantit elektronike kontrollues pompa sistemin test.

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured

WhatsApp Online Chat !